Dotrzyj z właściwym komunikatem do właściwych osób!

+
 • Targeting
 • Richmatic
 • Drive to store
Działania digitalowe wyróżniają się wyjątkowymi możliwościami precyzyjnego docierania do naszej grupy docelowej. Na podstawie demografii, lokalizacji, zainteresowań, intencji zakupowych czy słów kluczowych „targetujemy” interesującą nas grupę odbiorców niezależnie od tego czy korzystają z urządzeń mobilnych, komputera, tabletu czy ulubionej aplikacji. Działania te świetnie sprawdzają się w kampaniach wizerunkowych i sprzedażowych:
 • kampanie display I video
 • kampanie rich media
 • kampanie w Social Media (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, Twitter)
 • kampanie spotowe (VOD, YouTube, Facebook)
 • kampanie płatne w wynikach wyszukiwania Google
 • kampanie display w sieci reklamowej GDN
 • e-mail marketing
 • kampanie promujące aplikacje mobilne
 • reklama natywna
Nasza platforma SSP jest zintegrowana z narzędziami do targetowania, zakupu i analizy kampanii digital marketingowych. Dzięki machine learning oraz AI zbieramy i analizujemy dane ze środowiska internetowego, mobile web oraz mobile apps. Docieramy do 15 mln unikalnych użytkowników w Polsce. Poza standardowymi formatami display&video, oferujemy również naszym klientom wyróżniające się angażujące formaty Rich Media, które przygotowywane są „in-house” w naszym Atelier.
W Double Espresso wiemy jak za pomocą unikalnych danych zwiększyć ruch w sklepach stacjonarnych lub punktach sprzedażowych naszych Klientów. Dzięki precyzyjnym targetowaniom docieramy do użytkowników, którzy m.in. korzystają z usług konkurencji, wyszukują konkretne słowa kluczowe, przejawiają określone zachowania czy intencje zakupowe. Optymalizujemy działania reklamowe pod maksymalizację ruchu w sklepach naszych Klientów. Na koniec kampanii dostarczamy raport „Online To Offline”, w którym pokazujemy, ile wizyt nasze działania wygenerowały.
 • Display & Video
 • Rich Media
 • Native
 • Mailing
 • PUSH/SMS/MMS
Realizujemy dla naszych Klientów emisję kampanii display oraz video. Jest to jedna z najpopularniejszych form dotarcia do użytkownika. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak odpowiednio zaplanować i optymalizować kampanie, żeby zrealizować wszystkie założone cele – od zwiększenia świadomości marki po zasięg, konwersje czy sprzedaż. Dodatkowo, jako członek iAB, jesteśmy złotym sygnatariuszem programu Qualid w obszarach mających istotny wpływ na bezpieczne środowisko emitowanych kampanii (BrandSafety), wyeliminowanie ruchu fake’owego czy botowego (Anti-Fraud), bezpieczeństwo podczas zautomatyzowanego zakupu reklam (Programmatic) oraz na zagwarantowanie jak najwyższego wskaźnika (Viewability).
Formaty Rich Media zapewniają bardzo duże zaangażowanie użytkowników i mają wysoki współczynnik interakcji, klikalności oraz konwersji. Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz kreacji Rich Media, wykorzystujących video, karuzele produktowe, minigry, ankiety/quizy, animacje czy interakcje. Dodatkowo oferujemy nasz zaawansowany format Expanding Booster Mobile&Desktop by Double Espresso.
Reklama natywna jako element strategii content marketingowej bardzo dobrze sprawdza się przy działaniach sprzedażowych, jak i brandingowych. Dzięki swojej nieinwazyjnej formie, nie irytuje użytkownika i zachęca go do zapoznania się z komunikacją. Za pomocą reklamy natywnej, która w sposób dynamiczny dopasowuje się do treści i wyglądu serwisu, osiągamy ponad 90% viewability i omijamy zjawisko banner blindness.
Mailing jest jedną z najbardziej efektywnych form promocji i komunikacji. Posiadamy zaplecze techniczne, które umożliwia nam realizowanie zaawansowanych kampanii email marketingowych. Oferujemy narzędzia, które osiągają znacznie lepsze wyniki w porównaniu do klasycznej wysyłki mailingowej.
Jesteśmy w stanie stworzyć dowolny profil użytkownika na podstawie danych behawioralnych. Oferujemy modele rozliczeń tj. CPC/CPM/CPL/CPC+CPS. Model rozliczenia dopasowywany jest indywidualnie do każdej kampanii.
Realizujemy dla naszych Klientów kampanie wykorzystujące notyfikacje graficzne PUSH, SMS lub MMS. Dzięki precyzyjnemu geotargetowaniu oraz wykorzystaniu dodatkowych danych, mamy możliwość dotrzeć z komunikatem reklamowym do precyzyjnie wyselekcjonowanych użytkowników.
Na potrzeby realizacji emisji stworzyliśmy dla naszych Klientów i Partnerów zaawansowane studio graficzne, które specjalizuje się w tworzeniu kreatywnych kampanii display, native, Rich Media oraz KV. Przygotowujemy pełnoekranowe formaty, których celem jest integracja z odbiorcą. Integralną częścią mogą być gry, mapy, playlisty, quizy, minisite, elementy 3D, ankiety, video.Rich Media sprawdzają się niezależnie od tego czy cel emisji to budowanie świadomości, czy zwiększenie zasięgu i liczby kliknięć.

SZUKASZ ROZWIĄZAŃ?

Jeśli szukasz, dopasowanych i skutecznych rozwiązań, odezwij się do nas! Wspólnie zrealizujemy, zakładane cele.